Поради

Як створити затишок у домі восени: 9 рекомендацій

1. Сервіруйте стіл на кухні.
Навіть, якщо не чекаєте гостей, нехай там завжди будуть серветки і букет квітів.

2. Викладіть на застелене ліжко подушки і пледи.
Якщо заміните синтетичну постіль натуральною, від однієї думки про спальню вам буде тепліше, повірте. А яким буде сон… Ммм…

3.  Додайте квітів своїй домівці.
Купіть у бабусі на ринку, назбирайте в парку чи просто складіть жовте листя у вазу – побачите самі, як разом з рослинами, розквітне ваш інтер’єр…

4.  Додайте приємностей.
Замініть флісовий плед тим, що в’язала бабуся, вишийте простенький узор на скатертині чи оздобте подушки мереживом. Ці всі, здавалося б, дрібниці створюють особливу атмосферу в домі.

5. Позбудьтеся непотрібного декору.
Статуетки, вазочки, які не мають для вас жодних цінностей – не мають бути й на ваших полицях. Краще, коли дім прикрашають книги, щось зроблене власними руками, сувеніри з пам’ятних подорожей.

6.  Розставте свічки.
М’яке світло від свічок робить дім затишнішим, а запах приємнішим. Можете купити відразу кілька свічок одного стилю, але, наприклад, різного розміру.

7.  Повісьте нові штори.
“Оголені” вікна в інтер’єрі стають все популярнішими. Втім, погодьтеся, зі шторами якось затишніше. Виберіть натуральні тканини природних кольорів – і у вашій оселі завжди буде сонце 

8.  Сховайте пляшки з побутовою хімією.
Більшість чистячих/миючих засобів мають кольорові банки, які точно не підходять інтер’єру. Повірте, після того, коли ви їх сховаєте у тумбочки чи ящики, вдома стане світліше.

9.  Прибирайте.
Упс, без цього ніяк  Ніщо так не псує житло, як безлад. Протирайте поверхні, намайтеся тримати речі на своїх місцях і не допускайте бруду на кухні чи у ванній.

Як вам такі рекомендації?

Назад