Доставка та оплата

Куди здійснюється доставка?

Магазин «Світ Льону» здійснює доставку по всій України, а також за її межами. Мешканці та гості Львова та Києва можуть відвідати магазини за адресами:
Львів, вул. Куліша, 31,
Київ, вул. Хорива, 19а.

З якими службами доставки працюємо?

Доставку в межах України здійснюємо з допомогою кур’єрської служби Нова Пошта. Доставка здійснюється до зручного для Вас складу служби доставки або кур’єром до вказаної адреси.

Доставку в інші країни здійснюємо УкрПоштою.

Якщо у Вас є побажання щодо способу доставки або ж Ви хочете скористатися іншою кур’єрською службою, повідомте про це нашому менеджеру при підтвердженні замовлення. Ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали посилку найзручнішим способом.

Як оплатити товар?

В Україні оплату можна здійснити на розрахунковий рахунок IBAN, реквізити якого будуть надані після обробки Вашого замовлення. Оплату при отриманні можна здійснити тільки за умови доставки перевізником “Нова пошта” .

Відрізний товар (тканини, мереживо) надсилаємо лише при повній передоплаті.

За межами України можна оплачувати будь-якою системою грошових переказів (Western Union, Money Gram тощо).

Увага! Просимо ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ОПЛАТУ телефоном або надсилайте скан-копію чеку у вайбер, месенджер чи в приватні повідомлення – це пришвидшить  обробку Вашого замовлення. 

Ми гарантуємо відправку вашого замовлення в найкоротші терміни після отримання підтвердження про грошовий переказ.

Яке мінімальне замовлення можна здійснити у “Світ Льону”?

Увага! Відрізи тканин, мережива, шнурів, стрічок і будь-яких товарів, які продаються в метрах, ми відправляємо лише після попередньої 100% передоплати. 

  • Мінімальний  відріз мережива, стрічок та шнурів – 1 м;
  • Мінімальний відріз тканини – 30 см.

Сума мінімального замовлення – 200 грн.

Увага! Просимо звернути увагу на те, що колір товару може відрізнятись відповідно до налашувань кольорів Вашого монітору комп’ютера.

Які умови повернення товару?

Якщо з певних причин Ви бажаєте повернути чи обміняти товар, повідомте менеджера “Світ Льону”. Відразу зауважимо, що річ, яку плануєте відправити назад, повинна відповідати таким умовам:

  • мати непошкоджену упаковку;
  • мати належний товарний вигляд;
  • товар не повинен бути у використанні.

Повернення товару можна здійснити протягом 14 днів (не враховуючи дня купівлі такого товару) відповідно до вимог ст.ст. 9, 12 та 13 Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення коштів, сплачених за товар, відбувається на банківський рахунок Покупця (платіжну картку Покупця)  після отримання повернутого товару і перевірки належної якості.

Зверніть увагу! Відповідно до Постанови №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року, відріз тканини або будь який відрізний товар, не підлягає поверненню.

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню): https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF (У переліку також тканини, тюлегардинні і мереживні полотна, постільна білизна, друковані видання тощо).

Якщо повернення відбувається не з вини працівників “Світ Льону”, то воно оплачується за рахунок замовника і здійснюється лише “Новою Поштою”.