Історія, що розпочалась з обруса

У 2006 році я гостювала у подруги. Побачила у неї скатертину з льону. Таку приємну на дотик… Вона мені так сподобалася, що я не переставала до неї торкатися.

Подруга розповіла, що купила її в магазині “Галерея льону” у Києві. Згодом я там побувала… і моє серце опинилося в полоні. Ці натуральні тканини просто не давали спокою, і я не переставала мріяти про відкриття такого магазину у Тернополі. Але поки це була тільки мрія…

Аж у грудні 2008 році ми таки відкрили фірмовий магазин “Галерея Льону” у Тернополі. Орендували приміщення у торговому центрі майже на окраїні Тернополя. На полицях було не більше 20 видів тканин. Потім змінили кілька приміщень. І парельно відкрили ще магазин у Хмельницькому, втім, він проіснував недовго. Потім ще й закрили магазин у Тернополі.

У 2009 році здійснилася моя давня мрія – ми відкрили магазин у Львові. Я була шалено щаслива, бо це місто мене завжди заманювало. На той час у нас навіть не було особливого часу для розкрутки. Якось все само собою пішло. Почалася нова ера.

Відтак, після кількох переїздів, ми опинилися на наших постійних місцях: вул. Куліша, 31 та Городоцька, 63.

   Оля Буряк – співзасновниця “Світ Льону”

Історія асортименту

Коли ми тільки відкрили “Світ Льону” в асортименті був тільки житомирський та білоруський льони. А ще – готові вироби, яких навіть було більше, ніж тканин. 

Поступово асортимент розширювався. З’явилося мереживо, одяг. Потім ми зрозуміли, що є великий попит на тканини для вишивки. Спершу завозили коломийські домоткані тканини, потім німецькі фірми Zweigart. А потім ми вже пишалися цифрою 250 – стільки різних льонів було в асортименті магазину. Ще пізніше з’явилася мішковина, шторні тканини, тканини для одягу.

Кожна тканина у нашому магазині з’являлася не просто так. Ми постійно дуже ретельно аналізуємо, що актуально, на що може бути попит, які якісні тканини з’являються на ринку. Все – щоб ви змогли вибрати саме те, від чого серце починає битися швидше.

   Володимир Буряк – співзасновник “Світ Льону”

Тканини (407)

Конопляні тканини (7)

Мереживо (799)

Мереживо – наша любов

Потім ми почали працювати з різними представниками мережива. Шукали, передивлялися асортимент, шукали щось насправді круте. Натрапили на чеську торгову марку “Топак”. І все! Це мереживо, якому просто немає рівних. Виготовлене дуже майстерно, вишукане, тендітне – словом, кохання з першого погляду. Зрештою, можете самі переконатися. 

Відтак ми довго шукали “виходи”, а зрештою взяли і самі поїхали домовлятися з власником компанії. Хотіли налагодити співпрацю, а зав’язали справжню дружбу.

   Оля Буряк – співзасновниця “Світ Льону”

Цінності

Ми ніколи не працювали з неякісним продуктом. Насправді навіть не було такої мети купувати, щось дешеве, щоб потім дешево продати. Тільки найкраще. Звісно, з дорогим товаром працювати трохи складніше. Інколи доводиться пояснювати клієнтам, чому краще це, а не дешевий аналог. Нам насправді дуже важливо, щоб ви були задоволені.

Знаєте, я колись дуже давно було на одному тренінгу, на якому розповідали, що основна ціль роботи з клієнтами – задоволення їхніх потреб. Мені це так запам’яталося, що керуюся цим по сьогодні. Відтак, моя мета – зрозуміти і запропонувати саме те, що людині потрібно.

І це працює. Навіть по телефону при підбираємо тканину настільки ідеально, що ніколи не було негативних відгуків, що ми прислали щось не те. Часто навіть перевищуємо очікування. Це так сильно гріє душу, що хочеться працювати ще інтенсивніше!