(067)493-51-77 (050)806-54-97
Наша мережа магазинів

Про магазин

Світ Льону у Львові

Дозвольте в кількох словах розповісти про нас.

Ми - прихильники натуральних тканин, приємного на дотик текстилю та повітряного мережива.

Ми - поціновувачі гарного одягу, вишивки і рукотворних шедеврів.

Ми - ті, хто хоче ділитися з вами прекрасним і привнести у ваш світ хоч трошки дива.

 Ми - магазин «Світ Льону».

Команда «Світу Льону» утворилася в 2008 році. Спочатку це був невеликий магазинчик у Тернополі, який пізніше переїхав до Львова. Тепер ми хочемо запропонувати все прекрасне, що зібрали, наш досвід і знання жителям всієї України. На сторінках сайту ви знайдете:

  • натуральні тканини високої якості;
  • одяг з льону;
  • матеріали для творчості: тканини і нитки для вишивання, тасьму, мереживо і т. д .;
  • сувеніри та подарунки: наприклад, традиційні українські ляльки-мотанки.

​Ще коли «Світ Льону» був крихітним магазином, ми поставили собі кілька цілей, таких собі дороговказних вогнів, яким слідуємо і зараз:

  1. Максимально живий контакт з вами - нашими відвідувачами. Є питання або побажання? Говоріть! Нам приємно з вами поспілкуватися.
  2. Чесність. Нехай твердять, що чесність і продажу - несумісні речі. Ми відкидаємо подібні постулати і заявляємо: робота в «Світ Льону» ведеться у відкриту. Ви отримаєте повну інформацію про товар, його склад і місце виробництва.
  3. Любов до роботи. Для нас це не банальна за'їжджена фраза, а стиль життя. Ми пропонуємо товари, які допомагають створювати красу. Дійсно прекрасний результат виходить тоді, коли в нього вкладена душа. Саме тому ми знаємо про наші товари все: де був вирощений льон, з якого виткані тканини, якого діаметру вушка у голок і скільки зірочок має бути на схемі вишивки для починаючої умільниці.

«Світ Льону» для нас - це спосіб життя. Ми прагнемо наповнити кожну мить красою, зручністю і позитивом. Хочете так само? Приєднуйтесь до числа клієнтів «Світ Льону»!

Магазин Світ Льону Магазин Світ Льону Львів

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів
  • м. Львів, вул. Куліша, 31
  • м. Львів, вул. Городоцька, 63