(067)493-51-77 (050)806-54-97
Наша мережа магазинів

Вишивайте з задоволенням, або Як облаштувати місце майстрині правильно

Як облаштувати місце майстрині правильноВи відчуваєте втому під час рукоділля, та й сам процес вже не приносить стільки ж задоволення, як раніше? Можливо, вся справа у неправильно організованому місці для вишивання. Багато майстринь приділяють цьому питанню недостатньо уваги, а між тим, хобі (або ж основне джерело прибутків) може значно погіршити самопочуття і навіть викликати депресію. З даної статті ви дізнаєтесь, яким повинне бути робоче місце вишивальниці. Обов’язково прочитайте її до кінця, щоб творчість знову була в радість.

Основні рекомендації

Майстрині з достатнім досвідом радять звернути увагу на:

  1. Організацію простору. На робочому місці вишивальниці все повинно бути під руками: голки, нитки необхідних відтінків, олівець, маркери тощо. До речі, їх можна помістити неподалік у зручний контейнер.
  2. Положення тіла під час вишивання. Рукодільниці, як правило, вишивають сидячи. У такому положенні найбільше навантаження припадає на поперек. Щоб його підтримати, підкладіть під нижню частину спини подушку-валик або ж спеціальну ортопедичну модель (звичайна пір’яна не допоможе, перевірено).
  3. Освітлення. Настільна лампа завжди повинна бути поряд, але стежте за тим, аби пряме чи відбите світло не потрапляло прямо в очі. Зауважте, що для правші світильник потрібно розміщати ліворуч, а для лівші – праворуч.
  4. Загальну атмосферу. Музика або художній фільм, що неголосно гратимуть на фоні, будуть стимулювати до роботи.
  5. Допоміжні матеріали. Лупа, встановлена над канвою, допоможе побачити усі нюанси вишивки. І хоч майстриням-новачкам це здається не зовсім зручним, досвідчені рукодільниці стверджують, що лінза під час роботи надає дуже багато переваг.

Не варто забувати і про те, що вишивання потребує багато енергії, запас якої час від часу необхідно поповнювати. Саме тому неподалік свого робочого місця потрібно мати яку-небудь легку закуску та сік. Але в цьому питанні потрібно бути обережними, аби не замастити свій рукотворний шедевр. Пам’ятайте також про перерви для розвантаження спини та ніг. Легка зарядка під час пауз піде лише на користь. Вишивайте з задоволенням, а “Світ Льону” забезпечить вас усіма необхідними матеріалами!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно
Наша мережа магазинів
  • м. Львів, вул. Куліша, 31
  • м. Львів, вул. Городоцька, 63